Ewa Chodakowska

Facebook

Be Active Dietetyka & Fitness

Picture info

Warsztaty Ewa & adidas #mygirls

Studio Be Active dietetyka&fitness to miejsce stworzone z miłością i pasją do pracy z ludźmi i dążenia do wspólnego celu. Tutaj, oprócz wymagających treningów, zadbamy o Twój relaks, odpoczniesz od zgiełku miasta, stresu dnia codziennego i zapomnisz o problemach.

Wyjątkowy klimat, przyjazna atmosfera i grono uśmiechniętych ludzi, którzy zarażają pozytywną energią.

Kameralność tego miejsca pozwala na personalną opiekę. Każda z naszych podopiecznych obdarzona jest troską, która pozwoli cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną. Nasze ćwiczenia pomogą Ci przywrócić równowagę nie tylko fizyczną ale i psychiczną.

TRENING STANIE SIE PRZYJEMNOSCIA PRZYNOSZACA SPEKTAKULARNE EFEKTY!!!

Trening grupowy

Chcesz szybkich i widocznych efektów? Chcesz zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję?

Intensywne treningi wymagają determinacji, która rodzi się podczas treningu w grupie- te zajęcia są dedykowane dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Ćwicząc z innymi, obudzisz w sobie siłę i motywację. Trening to przyjemność, a nie tylko przykry obowiązek!

Nasze programy treningowe pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty. Pierwsze efekty widoczne już po pierwszym miesiącu!

Trening personalny

Jako pierwsi w Polsce mozemy sie pochawlic sala do treningu personalnego wyposazonego w KINESIS firmy technogym .

Wraz ze wzrostem zainteresowania wśród klubowiczów, Chodakowska zdecydowalismy się na rozszerzenie swojej oferty treningu, tworząc wspólnie z marką Technogym salę do treningu personalnego. Pomieszczenie zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt, który daje możliwość przeprowadzenia bardzo efektywnego i co najważniejsze: przyjemnego treningu pod okiem Ewy, Lefterisa Kavoukisa, Tomasza Choinskiego i trenerow studia Be Active.

Wspomniany Kinesis, umożliwia przeprowadzenie treningu funkcjonalnego, uwzględniającego wszystkie partie mięśniowe. Co ciekawe: urządzenie daje bardzo duże możliwości kombinacji ćwiczeń – ograniczeniem może być właściwie tylko wyobraźnia trenera. W sali do treningu personalnego znajduje się również Group Cycle, idealny rowerek do szybkiej rozgrzewki przed treningiem, a także wielofunkcyjna ławeczka i sztangi.

„ Nowy wymiar treningu personalnego” – Ewa Chodakowska.

Trening personalny jest indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb. Skomponowany specjalnie dla Ciebie plan treningowy ma głównie na celu wymodelowanie i ujędrnienie Twojej sylwetki, poprawienie kondycji fizycznej i osiągnięcie pożądanego wyglądu. Żeby sprostać Twoim wymaganiom i zapewnić Tobie jak największy komfort ćwiczeń proponujemy 4 rodzaje treningów personalnych.

Zaufaj nam. Razem nam się uda!

Konsultacja dietetyczna

Wszyscy (także osoby bez problemów z wagą) powinni zadbać o właściwą dietę, ponieważ jest to inwestycja w nasze zdrowie. Dobrze dobrana dieta uczy nas zdrowych nawyków żywieniowych, pomaga nam odzyskać formę i dobre samopoczucie. Należy przede wszystkim odżywiać się racjonalnie i zdrowo.

70% sukcesu w osiągnięciu wymarzonej sylwetki to zdrowa dieta.

Juz dzis umow sie z nasza dietetyczka na konsultacje.

POMIAR NA ANALIZATORZE SKLADU CIAŁA

Najdokładniejszą metodą by poznać skład naszego ciała jest jego analiza. Analizator składu ciała TANITA w nieinwazyjny i szybki sposób podaje nam dokładną zawartość komponentów naszego ciała między innymi: tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody, zmineralizowanej masy kości, BMR, wskaźnik tkanki trzewnej. Kompletne przeprowadzenie analizy trwa kilkanaście sekund i pozwała nam na monitorowanie skuteczności wprowadzonej diety czy planu treningowego.

Adres studia

ul. Wołoska 3
02-675 Warszawa

BUDYNEK MERCURY
Wejscie A od ul. Woloskiej

Wjazd od ul. Postepu przy stacji Orlen,
parking bezplatny do 1,5 godz (za podaniem info, ze osoba wybiera sie do nas do studia)
wejscie E

Zajęcia

Twoje efekty sa nasza wizytówka, dlatego specjalnie dla Ciebie zadbaliśmy o różnorodność zajęć

KAŻDE ZAJĘCIA TO INNY PROGRAM TRENINGOWY, dzieki czemu juz po pierwszym miesiacu poczujesz różnice! Koniec z monotonią i nudnymi zajęciami! Nie ma rutyny, a poprzeczka z tygodnia na tydzien idzie w górę!

Wszystkie programy rozliczone są na czasie, a nie na ilości powtórzeń, dzięki czemu bez względu na poziom zaawansowania, możesz przystąpic do każdej grupy. To od Ciebie zależy ile z siebie dasz w określonym czasie. Naszym zadaniem jest zmotywować Cię do osiągnięcia maximum swoich możliwości.

Ćwiczenia skladające się na program zawsze pokazywane są w dwóch opcjach :1) dla osob poczatkujacych 2) dla osob zaawansowanych

Nasi trenerzy zwracają uwagę na technikę ucząc Cię poprawnego wykonywania ćwiczeń. Ćwiczenia są omawiane, prezentowne i w razie potrzeby korygowane.

NASZE AUTORSKIE PORGRAMY TRENINGOWE

  • składają się z ćwiczeń angażujących całe ciało
  • zwiększają wytrzymałość
  • spalają maksymalną ilość kalorii
  • dodają siły
  • poprawiają koordynajcję
  • przyspieszają metabolizm
  • poprawiają nastrój
  • owocują szybkimi efektami
  • pomagają w walce z cellulitem!!

Chcesz się zapisać? Skontaktuj się z nami: